O pracowni

NEURON

About us

Zajęcia w Pracowni Psychologicznej NEURON prowadzi mgr Joanna Ważna - psycholog, terapeuta integracji sensorycznej, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju dzieci autystycznych. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi z różnymi niepełnosprawnościami. Uczestniczka licznych szkoleń i kursów, m.in. z zakresu terapii behawioralnej, komunikacji alternatywnej i wspomagającej, określania potrzeb terapeutycznych i tworzenia planu stymulacji rozwoju dla dzieci oraz treningu umiejętności społecznych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Pracowni Psychologicznej NEURON.

Pracownia psychologiczna "NEURON"

Pracownia Psychologiczna NEURON jest placówką niepubliczną oferującą pomoc psychologiczną dla dzieci i młodzieży, szczególnie z całościowymi zaburzeniami rozwoju ze spektrum autyzmu, opóźnionym rozwojem psychoruchowym, zaburzeniami zachowania i emocji.

Pracownia została utworzona z myślą o rodzinach, które poszukują dla siebie i dla swoich bliskich a zwłaszcza dla dzieci profesjonalnej pomocy terapeutycznej.

Oprócz konsultacji, poradnictwa psychologicznego oraz zajęć psychologicznych w Pracowni Psychologicznej NEURON jest prowadzona diagnoza i terapia z zakresu integracji sensorycznej. W ofercie znajduje się również Trening Umiejętności Społecznych, który ma na celu poprawę funkcjonowania uczestników w różnych sytuacjach społecznych.

About us

Potrzebujesz badania, pomocy ?

Nie zwlekaj i już dziś umów się na wizytę

© Copyright NEURON Pracownia Psychologiczna 2022. Przygotowanie strony www TD Project